konf 2020 1Районна серпнева конференція освітян

28 серпня 2020 року в актовій залі Чорнобаївської загальноосвітньої школи №2 пройшла районна серпнева конференція освітян, в якій взяли участь керівники закладів дошкільної, загальної середньої і позашкільної освіти району, голови первинних профспілкових організацій. Тема конференції «Освіта в умовах пандемії: організація навчання у 2020-2021 навчальному році».

Line2

 

 

 

konf 2020 2В умовах адаптивного карантину конференція проходила з дотриманням соціального дистанціювання з використанням засобів індивідуального захисту.

 

 

 

 

 

 

 

 

konf 2020 5Освітян привітав Анатолій Писаренко - голова Чорнобаївської районної державної адміністрації, який окреслив основні вимоги до організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, зауважив на завданнях та викликах, які стоять перед Новою українською школою, подякував працівникам освіти за плідну працю, належну підготовку закладів освіти до нового навчального року та побажав витримки, нових творчих звершень та мудрості у розв’язанні усіх проблем роботи закладів освіти.

 

У роботі конференції взяли участь Валентина Стилик – перший заступник голови районної державної адміністрації,Наталія Ткаченко - голова районної організації Профспілки працівників освіти.

 

konf 2020 4З доповіддю "Про роботу освітньої системи району в 2019/2020 н.р. та завдання для вирішення пріоритетних напрямів у 2020/2021 н.р." виступив Володимир Синьоок - начальник відділу освіти. Було проаналізовано роботу галузі, відзначено позитивні напрацювання, дано відповіді на актуальні питання роботи галузі в новому навчальному році, поставлено акценти на основних напрямках роботи в умовах карантину.

 

Новий навчальний рік стартує   у рік пандемії та найбільших викликів для України і освіти зокрема, в новому форматі з дотриманням рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, з окресленимипершочерговими завдання в ім’я майбутнього наших дітей і України.