Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

mr

01 березня 2019 року на базі Веселохутірського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Володимира Лук’янця» в рамках Міжнародного проекту «Молодіжний розвиток» з ініціативи директора НВК Домаш Л.Д. за сприяння відділу освіти Чорнобаївської РДА відбулася зустріч з представником Американського Корпусу Миру в Україні Наталією Биковою. В зустрічі брали участь директори шкіл, вчителі англійської мови із Великобурімської ЗОШ, Малобурімської ЗОШ таСтароковрайської ЗОШ, в.о. завідуюча Чорнобаївським районним методичним кабінетом Ткаченко Н.П.

Line2

Детальніше...

p 2

Проведено турнір з плавання

на кубок Олімпійського чемпіона

 

 

22 лютого у Чорнобаївському спортивному комплексі в дев’яте відбувся районний турнір з плавання серед юнаків та дівчат на кубок Олімпійського чемпіона Андрія Івановича Хіміча.

 

 

Line2

Детальніше...

voleyball

Волейбол

 

23 лютого2019 року команда волейболістів Великобурімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чорнобаївської районної ради виборола ІІІ місце на обласних змаганнях з волейболу серед юнаків та дівчат за програмою ХХV обласної Спартакіади.

 

Line2

 

Детальніше...

DS

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантної посади

державної служби

 

 

 

 

 

 

 

Line2

 

Детальніше...

Bullying

                          Флешмоб «Стоп булінг»

 

 

 

 

 

 

Line2

Детальніше...