Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

su 1Сузір’я юних талантів Чорнобаївщини - 2019

 

У Чорнобаївській районній державний адміністрації, за традицією, в День вишиванки, 16 травня провели свято вшанування творчо обдарованих дітей «Сузір’я майбутнього-2019».

Line2

 

Детальніше...

                       s 1Відмінник предмету «Захист Вітчизни»

 

     14 травня   на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби в Україні ім. Героя України Генерал-майора І. Момота відбулася церемонія нагородження почесною відзнакою «Відмінник захисту Вітчизни». 

Line2

Детальніше...

ot 1

Показове об’єктове тренування в закладі загальної середньої та дошкільної освіти.

 

7 травня 2019 року на базі опорного закладу освіти з питань цивільного захисту Староковрайській ЗОШ ,за участі директорів- керівників ЦЗ  було проведено показове об’єктове тренування.

 

Line2

 

Детальніше...

dup 1ДЮП

17 квітня в м. Золотоноша відбувся зональний обласний етап фестивалю ДЮП-2019, в якому взяли участь 10 команд, які стали переможцями попереднього відбіркового туру. Серед них наш район представляла команда «Спалах» Богодухівського НВК.

 

Line2

Детальніше...

kolegia 04

Виїзне засідання колегії

Партнерство закладів освіти з громадами - запорука позитивного та успішного іміджу закладів освіти Чорнобаївщини.

Сьогодні сучасна школа має давати здобувачам освіти не тільки знання, уміння і навички, а й виховувати соціально адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті.

Line2

Детальніше...