Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

foot 1

Футбольний турнір

 

26 червня на футбольному полі Ірклієва пройшов традиційний молодіжний турнір з футболу серед учнів закладів освіти, присвячений Дню Конституції України.

 

 

Line2

 

 

Детальніше...

dyt 1

Свято дитинства

 

 

 

31 травня на центральній площі селища Чорнобай провели свято з нагоди Міжнародного дня захисту   дітей, яке традиційно відзначається в районі на початку літніх канікул.

 

Line2

 

Детальніше...

Добро починається з тебеДобро починається з тебе!

 

Саша Бузько учень 9 класу Іркліївської ЗОШ Чорнобаївського району. Ще недавно жив абсолютно нормально і подумати не міг, що на його порятунок буде збиратися вся країна.

 

 

Line2

Детальніше...

tabirПочаток оздоровчої компанії

 

27 травня 2019 року на базі закладів освіти району розпочали свою роботу 30 таборів відпочинку з денним перебуванням і табори праці та відпочинку. З 27 травня по 14 червня у пришкільних таборах відпочиватимуть учнівська молодь та діти соціально незахищених категорій.

 

 

Line2

Детальніше...

narada 1Нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, медичних сестер, директорів оздоровчих таборів щодо підготовки таборів оздоровлення та відпочинку Чорнобаївського району до нового сезону 2019 року

 

 

Line2

 

Детальніше...