zG 4K8hodD8

Семінар-практикум

13 грудня на базі Хрестителівського НВК відбувся семінар-практикум  вчителів курсу основ здоров’я за темою: «Особливості викладання сучасних уроків у курсі основ здоров’я. Упровадження проекту «Вчимося жити разом.» та його вплив на формування життєвих навичок учнів».

 

 

Line2

 

Детальніше: семінар вчителів курсу основи здоров'я

Pravo 1

Всеукраїнський тиждень права

Відповідно Указу Президента Українивід 08 грудня 2008 року № 1149 "Про Всеукраїнський тиждень права", Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 

Line2

 

Детальніше: Тиждень права

Burimka 1

Семінар вчителів Захисту Вітчизни

 

28 листопада 2017 року на базі Великобурімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів з предмету «Захист Вітчизни» з теми: «Теоретико-методологічні засади військово-патріотичного виховання».

 

Line2

 

Детальніше: Семінар вчителів Захисту Вітчизни_Бурімка

Scovoroda 1

«Один день з Григорієм Сковородою»

3 грудня 2017 року виповнилося 295 років з дня народження Григорія Савича Сковороди – філософа, поета, музиканта, педагога. 1 грудня 2017 року в усіх ЗНЗ району проведений «Один день з Григорієм Сковородою».

 

 

Line2

 

Детальніше: До дня народження Сковороди

gimnazia 1

Районний семінар вчителів історії

 

23 листопада 2017 року в Чорнобаївській гімназії Чорнобаївської районної ради відбувся районний семінар вчителів історії на тему «Виховання засобами історії громадянської свідомості, робота вчителя над ключовими компетенціями під час проведення уроку».

Line2

 

Детальніше: Семінар вчителів історії_гімназія