oz 2Семінар – тренінг для вчителів курсу «Основи здоровя»

03-05 січня на базі Чорнобаївської ЗОШ №2 відбувся семінар – тренінг для вчителів курсу «Основи здоровя» з питань впровадження оновленої програми з предмета «Основи здоров’я» за участю Ярової В.Д., завідувача відділу фізичної культури, основ здоров’я Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

Line2

 

Детальніше: Семінар-тренінг ОЗ

IMG 2762

Допомога воїнам АТО

З 4 по 15 грудня з ініціативи педагога - організатора школи Авраменко Л. Л. та учнівського самоврядування в нашій школі проходила акція "Допоможемо воїнам АТО та привітаємоїх з Новорічними та Різдвяними святами".

 

Line2

 

Детальніше: Допомога воїнам АТО

sn1

Семінар-навчання молодих вчителів

15 грудня 2017 року на базі Мельниківського НВК відбувся районний семінар-навчання молодих вчителів з теми : «Професійна адаптація молодих фахівців”, метою якого було  ознайомити молодих фахівців із загальними вимогами підготовки та проведення уроків, а також пробудити в них інтерес до пошуку і до аналізу власної роботи.

 

Line2

 

Детальніше: семінар-навчання молодих вчителів

sl2

Семінар-практикум учителів початкової школи

14 грудня 2017 року на базі Лихолітського НВК відбувся районний семінар-практикум учителів початкової школи з теми «Інтеграція традиційних та інноваційних технологій в освітньому процесі початкової школи», метою якого було  ознайомити учасників семінару з етапами розвитку професійної компетентності вчителів щодо ефективної реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти та впровадження в освітній процесс ідей Концепції «Нова українська школа».

Line2

Детальніше: Семінар учителів початкової школи

P1060580

Семінар вчителів географії

 

Відповідно до плану роботи відділу освіти на

2017/2018 навчальний рік

13 грудня 2017 року на базі Крутьківського НВК

відбувся районний семінар вчителів географії.


 

Line2

 

Детальніше: Семінар вчителів географії