G 4

Районний семінар вчителів географії та природознавства

10 січня 2020 року на базі Великоканівецького НВК» був проведений районний семінар для вчителів географії та природознавства на тему: «Методологічні аспекти компетентнісно-діяльнісного підходу викладання географії та природознавства в умовах реформування освіти».

 

Line2

 

 

 

 

G 1

Під час роботи семінару у формі квесту, вправ, ділових ігор, різноманітних прийомів демонстрацій, вчителі оволоділи основними методичними  знаннями та навичками щодо сучасного уроку та змін в освіті. Організувала  обмін досвідом та  надала слушні поради  щодо викладання предметів Антонович Ольга Михайлівна, вчитель географії та природознавства Великоканівецького НВК.  Учасники семінару, працюючи в групах, розвивали навички емпатії та креативності.

 

 

 

 

 

 

G 2

 

 

 

 

 

Нові тенденції в освіті, а також перспективи розвитку географічної освіти висвітила Дідора Світлана Миколаївна завідувач Чорнобаївського РМК.

 

 

 

 

 

 

 

G 3Учасники семінару, висловлюючи свої очікування, змінювали емоційний фон і власні відчуття від опрацьованого, отримали поштовх до подальшого самовдосконалення та професійного зростання,  відчули себе агентами змін.