ur

 

Відбірковий етап переможців зональних змагань

І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020»

 

 

Line2

 

 

 

 

 

02 грудня 2019 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбувся І етап обласного туру конкурсу «Учитель року-2020», на якому обирали кращих вчителів області, які представлятимуть Черкащину на всеукраїнському етапі. З нашого району взяли участь Бабир Т.М. (Москаленківський НВК) в номінації «Початкова освіта», Савєнкова О.Є. (Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ст.№1) в номінації «Хімія» та Сухенко Л.М. (Малобурімська ЗОШ І-ІІІст.) в номінації «Образотворче мистецтво».

Конкурс «Учитель року» — це можливість продемонструвати найкращі практики викладання. А також розкрити творчі здібності педагога та почерпнути досвід колег. Сьогодні змінюється свідомість учителя, як того вимагає новий закон «Про освіту». Ми будуємо Нову українську школу. Вона стане доступнішою до учня, а вчитель — другом для школярів. Нашим учителям важко швидко сприймати нововведення та реформування. Але сьогодні ми бачимо, що учителі Чорнобаївського району активно беруть у цьому участь. І переймають досвід свої колег та розвиваються.

Шановні учасники обласного етапу конкурсу!

Нехай теплі слова і добрі почуття ваших учнів зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!

Нехай для Вас будуть відкриті всі простори для досягнення успіху, в житті буде безліч перспективних можливостей та цікавих ідей, а посмішки дітей – найголовніша нагорода за ваш благородний труд супроводжують вас на всьому життєвого шляху!

Спасибі вам за доброту і душевну чуйність, за безпрецедентну відданість обраній справі! Гарного вам настрою та нових злетів!