narada 1Нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, медичних сестер, директорів оздоровчих таборів щодо підготовки таборів оздоровлення та відпочинку Чорнобаївського району до нового сезону 2019 року

 

 

Line2

 

22 травня 2019 року на базі Чорнобаївського районного кінотеатру під головуванням начальника відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації Раїси Піддубної проведено робочу нараду з керівниками ЗЗСО, медичними працівниками та керівниками таборів оздоровлення та відпочинку Чорнобаївського району.

Начальник відділу освіти наголосила, що з 27 травня розпочнуть свою роботу табори з денним перебуванням на базі закладів освіти Чорнобаївського району та ознайомила учасників семінару із завданнями   відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року, зазначивши: «Організація літньої оздоровчої кампанії дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу навчання та виховання». Організація літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році   здійснюється відповідно до нормативно-правових актів із питань оздоровлення та відпочинку дітей, діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

narada 2У роботі наради взяли участь представник районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Ніна Супрун, яка наголосила про вимоги до організації харчування та санітарного утримання приміщень, територій закладів загальної середньої та дошкільної освіти та дотримання санітарно-гігієнічного режиму на харчоблоці, вимоги до устаткування, інвентаря та правила зберігання продуктів харчування.

narada 3Головний інспектор Чорнобаївського РС УДСНС України в Черкаській області, капітан служби цивільного захисту – Володимир Головня зазначив про дотримання заходів безпеки по попередженню виникнення надзвичайних ситуацій в таборах відпочинку та оздоровлення.

Районний педіатр Петро Обіход ознайомив присутніх з методами профілактики гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь в закладах освіти району.

Микола Командіренко головний спеціаліст відділу освіти доповів про охорону праці, безпеки життєдіяльності в пришкільних таборах праці і відпочинку та закладах дошкільної освіти влітку 2019 року.

Директор РЦДЮТ Ольга Шепель ознайомила з різними видами дозвільної діяльності в пришкільних таборах із залученням працівників РЦДЮТ.

Оксана Толочна методист РМК провела роз’яснювальну роботу по складанню статистичних звітів по оздоровленню в пришкільних таборах.

Учасники районного семінару прийняли рекомендації щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році.