ot 1

Показове об’єктове тренування в закладі загальної середньої та дошкільної освіти.

 

7 травня 2019 року на базі опорного закладу освіти з питань цивільного захисту Староковрайській ЗОШ ,за участі директорів- керівників ЦЗ  було проведено показове об’єктове тренування.

 

Line2

 

 

ot 3

ot 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     “Об’єктове тренування з цивільного захисту є ефективної формою практичної підготовки керівного складу, працівників та вихованців освітнього закладу до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. А зараз, в умовах ускладнення соціально-політичної ситуації в державі, набуває ще більшої важливості” - зазначила у своїй промові начальник відділу освіти Чорнобаївської РДА - Піддубна Р.В.

Основною метою даного заходу було покращення якості проведення об’єктових тренувань у освітніх закладах району.

ot 6У теоретичній частині показового тренування Герман М.М.– спеціально призначена особа з питань цивільного захисту управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації та методисти РМК розповіли про комплекс необхідних заходів щодо підготовки до проведення об’єктового тренування, ознайомили із силами цивільного захисту закладу та наглядно продемонстрували пакет документів щодо підготовки та проведення “Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування”.

Під час практичної частини проведення показового об’єктового тренування було відпрацьовано три ввідних. На вимогу сьогодення, темою тренування було обрано: “Дії керівного складу та сил цивільного захисту у разі пожежі чи задимлення”. Тому були обрані відповідні ввідні.

ot 5Також, в заході взяли участь: Головня В.А.– головний інспектор Чорнобаївського РС УДСНС України в Черкаській області, капітан служби цивільного захисту.

Кириленко Р.О.– начальник 6-го державного пожежно-рятувального посту УДСНС України в Черкаській області, капітан служби цивільного захисту.

Дудка Ю.О.– лікар- травматолог КНЗ « Чорнобаївська багатопрофльна лікарня».

 Учасниками тренування були також керівники місцевого господарства, сільський голова.

Почесний голова Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро ГригоровичДушейко взяв участь у нараді директорів закладів освіти.

ot 2