kolegia 04

Виїзне засідання колегії

Партнерство закладів освіти з громадами - запорука позитивного та успішного іміджу закладів освіти Чорнобаївщини.

Сьогодні сучасна школа має давати здобувачам освіти не тільки знання, уміння і навички, а й виховувати соціально адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті.

Line2

kolegia 02

kolegia 03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саме партнерству закладів освіти з громадою і була приурочена 10 квітня 2019 року виїзна колегія та нарада директорів закладів освіти за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Борисівни Стилик.

Учасники колегії відвідали Жовнинський, Тимченківський, Москаленківський та Васютинський навчально-виховні комплекси «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», стали учасниками відкриття дошкільного підрозділу облаштованого у приміщенні Тимченківського НВК, спостерігали за ранковою зустріччю «День народженнядитячого садка», оглянули сучасне освітнє середовище першокласників Нової української школи.

       Учасниками колегії були також керівники місцевих господарств, сільські голови, представники громад.

Почесний голова Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро ГригоровичДушейко взяв участь у нараді директорів закладів освіти.

Учасники заходу відвідали Васютинський дендропарк, у якомувисаджено близько трьохсот видів кущів і дерев.

kolegia 01Освітяни Чорнобаївщини переконані, що партнерство сьогодні – це принципова необхідність, адже успішно розвивається той заклад освіти, який відкритий до співпраці, швидше реагує на суспільні зміни , шукає нові ресурси для становлення Нової української школи. Це дає можливість запровадження інновацій, розробку проектів, нових освітніх програм, спрямованих на інтереси дітей, закладу освіти і є корисними для партнерів.