sem 2

«Педагогічна кав’ярня»

 

04 квітня 2019 року на базі Чорнобаївської ЗОШ №1 проведено районний семінар - практикум «Педагогічна кав’ярня «Вітальня щасливого часу»для вчителів біології та хімії.

 

 

Line2

sem 1

sem 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На початку семінару методист Чорнобаївського районного методичного кабінету Світлана Дідора зосередила увагу присутніх на основних питаннях, які будуть розглянуті на семінарі та наголосила, що мотивація до навчання – одна із головних умов реалізації навчально – виховного процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому. Соціальний заказ суспільства вимагає від закладів освіти підвищення якості навчання та виховання, розвиток та формування конкуренто спроможного випускника, запобігання формалізму в оцінці результатів праці учнів та вчителів.

СвітанаВоропай, вчитель хімії Крутьківського НВК, у своїй презентації зробила акцент на фактори, та вимоги, яких необхідно дотримуватися при підготовці до успішному складанню ЗНО-ДПА

           У рамках семінару було розглянуто питання «Інтеграції навчання як чинникаоптимізації природничо-математичних дисциплін»Олена Романій, вчитель біології Франківського НВК. Вона ще раз довела, що основними завданнями педагога є стимулювання навчально-пізнавальної активності учнів та формування пізнавальних потреб, а також наголосила, що під час проведення інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. Адже, викладання – це мистецтво, а не ремесло.

            Під час засідання «Педагогічної кав’ярні» учасники семінару обмінялися методами формування позитивної мотивації до вивчення біології та хімії з власного досвіду роботи. Усі присутні прийшли до висновку, що винаходити, вимагати, удосконалюватися – єдиний можливий курс сучасного вчителя.

sem 5

sem 4