per

Підсумки обласного конкурсу „Збережемо першоцвіти”

Шороку у весняний період проводиться кампанія зі збереження та охорони популяцій ранньоквітучих видів рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

 

 

 

 

Line2

Обласний конкурс «Збережемо першоцвіти» пройшов з метою збереження та охорони ранньоквітучих рослин, формування у підростаючого покоління відповідального ставлення до природи, активізації пізнавальної, творчої, просвітницької діяльності учнівської молоді.

У конкурсі взяли участь учні, учнівські колективи закладів загальної середньої освіти, вихованці гуртків, центру дитячої та юнацької творчості.

Своє відношення до збереження першоцвітів учасники представили в творчих роботах:

-         профорієнтаційні плакати;

-         малюнки;

-         картини;

-         сувеніри;

-         фото (як підтвердження дослідницької роботи).

Переможцями обласного конкурсу «Збережемо першоцвіти» стали:

І Місце:

  1. 1.Онищенко Ольга, вихованка гуртка «Квітникове аранжування» Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (керівник     Хоменко Інна Валентинівна).
  2. 2.Перехрест Ірина, вихованка гуртка «Квітникове аранжування» Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (керівник Хоменко Інна Валентинівна).
  3. 3.Кривич Валентина, вихованка гуртка «Флористичні барви» Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (керівник   Пуха Лілія Борисівна).
  4. 4.Гончарова Марічка, вихованка народного гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Юний художник» Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (керівник Стеблина Ольга Петрівна).
  5. 5.Чічіна Іванна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (керівник   Шостак Любов Григорівна)

ІІ Місце:

  1. 1.Ганненко Інна, вихованка гуртка «Канзаші» Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (керівник   Погребняк Тетяна Володимирівна)

ІІІ Місце:

  1. 1.Куць Євген, учень 4 класу Лукашівського НВК, вихованець гуртка «Золоті барви» Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (керівник Журавель Лілія Володимирівна)

Бажаю усім учасникам конкурсу творчих успіхів та висловлюю подяку

за активну участь