vr 1

Водні ресурси

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

 

 

 

Line2

 

vr 2vr 3

В цей день в закладах загальної середньої освіти Чорнобаївського району проведені виховні заходи, інформаційні хвилинки, вікторини, години спілкування, інтегровані уроки за темами: «Там,де вода,там і життя», «Вода – знайома незнайомка». Учні захищали проекти «Краплина, або де ми втрачаємо воду», «Вода - основа життя» були учасниками флешмобів, конкурсів малюнків, віршів. Діти, учнівська молодь намагалися через малюнок, вірші, твори, реферати, фоторепортажі розкрити життєдайну силу води, її велич.

vr 4

vr 5Відзначення Дня води дає можливістю нагадати про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства, це привід нагадати всім про необхідність дбайливого ставлення до води. Слід пам’ятати, що знищити завжди легко, а відродити не завжди можливо. Тож давайте усвідомимо, що без зміни нашого особистого ставлення до навколишнього середовища, жодні закони чи природоохоронні заходи не зможуть змінити ситуацію на краще.