mr

01 березня 2019 року на базі Веселохутірського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Володимира Лук’янця» в рамках Міжнародного проекту «Молодіжний розвиток» з ініціативи директора НВК Домаш Л.Д. за сприяння відділу освіти Чорнобаївської РДА відбулася зустріч з представником Американського Корпусу Миру в Україні Наталією Биковою. В зустрічі брали участь директори шкіл, вчителі англійської мови із Великобурімської ЗОШ, Малобурімської ЗОШ таСтароковрайської ЗОШ, в.о. завідуюча Чорнобаївським районним методичним кабінетом Ткаченко Н.П.

Line2

Заклади загальної середньої освіти Чорнобаївського району: Веселохутірський НВК, Староковрайська, Великобурімська та Малобурімська ЗОШдолучилися до участі в Міжнародному проекті «Молодіжний розвиток», який фінансує уряд США через Корпус Миру США в Україні –урядову бюджетну організацію, яка працює в Україні з 1992 року. з 2018 року в закладах освіти Черкащини працює вже 15 волонтерів Корпусу. Строк реалізації проекту з жовтня 2019 року по жовтень 2021 року. На базі вище названих шкіл будуть впроваджуватись проекти по напрямках :

«Здоровий спосіб життя»; «Кар’єра та професійні навички»; «Активна громада».

Координатором проекту виступатиме волонтер з Корпусу Миру, представник США, який буде проживати на території Веселохутірської сільської громади. До участі в проекті буде залучатися учнівська молодь сіл Веселого Хутора, Великої та Малої Бурімки, Старого Ковраю.

Під час зустрічі разом з Наталією Биковою,представником Американського Корпусу Миру в Україні,обговорювалися умови участі в проекті закладів освіти Чорнобаївського району, які зголосилися працювати з американським волонтером.

Така співпраця допоможе нашим школярам краще оволодіти знаннями англійської мови від безпосереднього носія, навчить молодь вести здоровий спосіб життя та вибудовувати свої кар’єрні професійні навички в майбутньому, розвиватиме навички фандрейзингу.