p 2

Проведено турнір з плавання

на кубок Олімпійського чемпіона

 

 

22 лютого у Чорнобаївському спортивному комплексі в дев’яте відбувся районний турнір з плавання серед юнаків та дівчат на кубок Олімпійського чемпіона Андрія Івановича Хіміча.

 

 

Line2

 

 

 

Турнір організовано відділом освіти та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Чорнобаївської райдержадміністрації.  

p 1

На урочистому відкритті турніру з вітальним словом до учасників звернулися: перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик, Олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту, почесний житель селища Чорнобай, м. Черкаси та с. Червона Слобода – Андрій Іванович Хіміч, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області – Андрій Більда, який для команд-переможниць презентував футбольні м’ячі та навчальну літературу про історію та розвиток Олімпійських ігор та спортивний шлях видатних олімпійців, та заступник селищного голови Володимир Огнівенко.

 

Почесними гостями турніру також були депутат обласної ради Роман Буданцев та голова Чорнобаївської районної Спілки ветеранів Афганістану Юрій Батурін.

 

Позмагатися за чемпіонський кубок та продемонструвати свою витримку та силу духу зїхалися юні спортсмени із тридцяти закладів загальної середньої освіти району. За програмою змагань юнаки долали 50 метрів, а дівчата – 25.

 

           В особистій першості серед юнаків перше місце посів Мунька Вадим                                  (Чорнобаївська гімназія), друге місце в Батира Олександра (Великоканівецький НВК), третя сходинка п’єдесталу у Лутченка Владислава (Чорнобаївська ЗОШ №2 ).

 

Серед дівчат найкращий результат у Фесенко Вікторії (Мельниківський НВК), друге місце зайняла Онищенко Анастасія (Чорнобаївська ЗОШ № 2), третє місце – Марейчева Аліна (Великобурімська ЗОШ).

 

   У командному заліку очікувану перемогу та перехідний кубок з рук Олімпійського чемпіона отримала команда Великоканівецького НВК, друге місце у команди Чорнобаївської ЗОШ № 2 , третє місце за юними плавцями з Великобурімської ЗОШ.

p 3

Переможців турніру нагороджено дипломами та цінними подарунками від Олімпійського комітету України в Черкаській області та районної державної адміністрації.