директор-школиКонкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантної посади директора

Вереміївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів»

 

 

 

Line2

 

 

Відділ освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посаду керівників закладів освіти, що знаходяться в комунальній власності Чорнобаївської районної ради, затвердженого рішенням сесії Чорнобаївської районної ради від 19.07.2018 року № 26-15/VII, оголошує конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантної посади директора Вереміївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області (Чорнобаївський район, с Вереміївка, вул. Центральна, 102).

Кваліфікаційні вимоги до конкурсантів: громадянство України, вільне володіння державної мови, вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста                  або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Конкурсант на посаду керівника закладу освіти подає до конкурсної комісії:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист і перспективний план розвитку закладу освіти та проводять відкриту публічну презентацію;
  • анкетні данні;
  • довідку про відсутність судимості;
  • копію документа, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи на конкурс приймаються конкурсною комісією відділу освіти протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Чорнобай , вул. Центральна,154. Тел. для довідок 2-21-51.

 

              Начальник                                      Р.В. Піддубна

Line2

Допустити до участі у конкурсному відборі:

- Вахній Наталію Іванівну;

- Калашник Ольгу Іванівну.