mk 1

 

Педагогічна майстерня вихователів

 

Цікаво і плідно пройшло засідання педагогічної майстерні вихователів старших-середніх груп за темою:"Створення сучасного предметно-розвивального простору як складової забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти"на базі Чорнобаївського закладу дошкільної освіти «Вишенька».

Line2

 

 

mk 2

Тема є дуже актуальною, адже для дитини в закладі дошкільної освіти повинні бути створені спеціальні умови, які б сприяли її всебічному, гармонійному розвитку. 

 Під час тренінгових занять з вихователями, А.М. Гуназою, методистом з початкової освіти Чорнобаївського РМК, використовувались такі форми роботи як: міні-лекції, дискусія, інтерактивні методи: «Моделювання ситуацій», «Коло ідей», «Мікрофон», робота в парах та групах. Вихователь-методист Бут Н.В. презентувала предметно-розвивальне середовище в групах.

Методист РМК Сербин Є.Й. ознайомилавихователів з освітньою технологією К.Крутій «Стіни, які говорять» або своєчасне перетворення освітнього простору дошкільників. Члени педагогічної майстернімализмогуподілитисясвоїмдосвідомроботи в оформленнірозвивальногожиттєвого простору.

mk 4

mk 3