news 1«Нова українська школа»

 

Реформа «Нова українська школа»

починається з дошкільної освіти.

 

 

 

Line2

 

З метою забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освітив кінці вересня 2018 року на базі Чорнобаївського закладу дошкільної освіти «Вишенька відбулося засідання педагогічної майстерні вихователів старших груп з теми:.«Впровадження інноваційних технологій у практику роботи закладів дошкільної освіти».

Темою засідання став  «Чарівний світ LEGO-перетворень».

news 3

news 4Враховуючи вимоги дошкільної освіти, щодо всебічного розвитку потенціалу дитини, це налаштовує педагогів до пошуку нових інноваційних технологій гармонійного розвитку, зорієнтованих на розкриття інтелектуальних та творчих задатків дошкільників. Саме за допомогою конструктора LEGO у дітей розвивається інтелектуальний, фізичний, емоційно-ціннісний та креативнийрозвиток.

 

news 2Під час тренінгових занять з вихователями, А.М.Гуназа, методист з початкової освіти Чорнобаївського РМК, ознайомила педагогів з виникненнямLEGO, його значенням. Вихователі вчились використовувати  його у різних видах діяльності. Також було ознайомлено присутніх з програмою  «Шість цеглинок».

Використання конструктора LEGO дозволяє малятам вчитися граючи і навчатися в грі, яка є найважливішим супутником дитинства.