Kon 2018 1Серпнева конференція педагогічних працівників

 30 серпня 2018 року  в актовій залі Чорнобаївської загальноосвітньої школи №2 відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району, присвячена впровадженню Нової Української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти в 2018/2019 навчальному році

Line2

 

 

Цього року вона мала головні акценти для керівників шкіл та педагогів, які розпочинатимуть освітню реформу. На зібранні йшлося про нові можливості та виклики в галузі освіти.

Серпневій конференції працівників освіти Чорнобаївщини з теми:  «Реалізація пріоритетних напрямів розвитку освіти Чорнобаївщини та готовність до впровадження концептуальних засад Нової української школи »передували засідання педагогічних студій та педагогічна виставка: «Творчий педагог – творчий учень».

Kon 2018 5У заході взяли участь перший заступник  голови Чорнобаївської районної державної адміністрацій Валентина Борисівна Стилик, керівник секретаріату районної ради Дражнікова Лариса Олександрівна, голова районної ради Профспілки працівників освіти і науки України Панаско Раїса Іванівна, керівники закладів освіти, заступники директорів з виховної роботи, голови профспілок працівників освіти і науки, керівники районних та шкільних методичних об’єднань, педагогічні працівники.

Напередодні Дня знань Стилик Валентина Борисівна подякувалавсім, хто навчає і виховує нове українське покоління за сумлінну працю, керівникам господарств, педагогічних працівникам та батькам за підготовку закладів освіти до нового навчального року, за створення належного освітнього середовища для першокласників.

      Kon 2018 2 Начальник відділу освіти Піддубна Раїса Василівна обґрунтувала досягнення та результати освітньої галузі за минулий 2017-2018 навчальний рік та окреслила завдання на шляху створення Нової української школи в новому 2018-2019 навчальному році.

В обговоренні взяли участь голова районної ради Профспілки працівників освіти Панаско Раїса Іванівна, директор Жовнинського НВК Шидлаускас Наталія Миколаївна, методист РМК Гуназа Алла Миколаївна.

         На педагогічних студіях під час панельних дискусійпедагоги, визначили пріоритетні завдання в реалізації концептуальних засад Нової української школи, реалізації Державних стандартів освіти.

    Педагоги, які пройшли онлайн-сертифікацію по НУШ, а саме: заступники директорів з навчально-виховної роботи та вчителі іноземної мови, фізичної культури, музичного і образотворчого мистецтва отримали сертифікати на здійснення освітньої діяльності у 1 класі.

Kon 2018 3

Kon 2018 4     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 педагогічним працівникам району вручено Дипломи управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Почесні грамоти Чорнобаївської районної державної адміністрації та районної ради та Дипломи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників за перемоги в ХХІІІ обласній виставці педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2018».

Новий начальний рік буде складним, напруженим, але водночас цікавим і багатим на нововведення.  

       Мелодія першого дзвоника розпочне успішний старт Нової української школи.