Молодіжний турнір з футболу

27 червня на футбольному полі Ірклієва пройшов молодіжний турнір з футболу, присвячений Дню Конституції України.

Організаторами змагань є районна державна адміністрація та Іркліївська територіальна громада

На турнір прибули футбольні команди із Богодухівського, Лукашівського, Мельниківського НВК та Іркліївської ЗОШ.

 

 

 

 Зі щирими словами вітаннями до учасників турніру звернувся голова райдержадміністрації Сергій Миколайович Джоболда. «У районі проводиться багато спортивних турнірів та молодіжний турнір з футболу традиційно проводиться саме на території Ірклієва. Обов’язок кожного українця знати і поважати Конституцію України, примножувати українські традиції та бути гідними громадянами своєї країни, рідного краю», – зазначив голова району та побажав учасникам турніру спортивних успіхів та перемоги.

     Заступник голови Іркліївської громади Ольга Володимирівна Гриценко привітала всіх зі святом та зауважила, що лише разом районна влада та місцеве самоврядуванням не на словах а на ділі спільно сприяють патріотичному вихованню молодого покоління на традиціях рідного краю.

   «Конституція є головним оберегом демократії і незалежності України, - наголосила гостя свята Валентина Михайлівна Коваленко, депутат обласної ради, поетеса, член Національної спілки письменників України, голова обласної організації «Народний рух України». Валентина Михайлівна подарувала кожному учаснику турніру Конституцію України та авторські книги.

     

        У чесній та завзятій боротьбі кубок переможця турніру виборола футбольна команда Лукашівського НВК. ІІ місце посіли господарі турніру, юні футболісти Іркліївської ЗОШ, IIІ місце у Богодухівського НВК.

 

     В номінації «Кращий нападник» відзначено Валентина Депутата з Лукашівського НВК, в номінації «Кращий захисник» – Миколу Олійника з Мельниківського НВК, в номінації «Кращий воротар» - Володимира Горбаня з Богодухівського НВК, «Наймолодший учасник турніру» - Владислав Гайша, учень 4 класу Іркліївської ЗОШ.

 

     Олександр Юхно, член виконкому Іркліївської громади й засновник турніру, нагородив переможців дипломами та медалями за І-ІІІ місця, вручив цінні подарунки (тенісні набори, книги, м’ячі) від гостей свята, районної державної адміністрації та Іркліївської територіальної громади.

 

   По закінченню церемонії нагородження, учасників заходу пригощали козацькою кашею.

 

     Футбол – єднає покоління, а в єдності - наша сила.