Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

CIMG0094

Справжня турбота про дітей!

 

 

Приємно вражені були учні,вчителі та батьки, коли за сприяння народного депутата В.В.Зубика з державного бюджету для ремонту кухні шкільної їдальні Скородистицької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів «Школа життєтворчості» було виділено кошти в сумі 100 тис. грн.

 

Line2

 

Детальніше...

sem1

 

Семінар педагогів-організаторів

 

11 жовтня  на базі Молобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар педагогів-організаторів на тему «Сучасні пріоритети освітньо-виховного процесу в контексті національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

 

 

 

 

 Line2

 

Детальніше...

 

StrilbaТурнір з кульової стрільби

 

За ініціативи громадської організація «Спілка учасників АТО «Черкащани» Чорнобаївського району» започатковано турнір кульової стрільби з пневматичної гвинтівки приуроченої Дню захисника України та українського козацтва .

 Line2

Детальніше...

123

Сковородинські навчання

З метою підготовки до відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300 – річного ювілею великого українського мислителя – мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно – освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди Український фонд культури,за підтримки Міністерства освіти і науки України,ініціює запровадження з 2017 року Всеукраїнських Сковоридинських навчань «Пізнай себе»

 Line2

Детальніше...

IMG 1687

Увага конкурс!

 

Розпочато проведення Всеукраїнського літературного конкурсу «Не жартуй з вогнем» серед школярів та молоді віком від 6 до 18 років

 Line2

Детальніше...