Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

Lito

Літній відпочинок та оздоровлення дітей у "Придніпровському"

Літо – час оздоровлення та відпочинку. Відмінний час поповнити сили, зарядитися енергією, зробити канікули насиченими, безпечними і повноцінними.

Чорнобаївські школярі перевагу надали дитячому оздоровчому табору «Придніпровський». 16 червня 27 дітей заїхали у табір на відпочинок. Це діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, на оздоровлення яких виділено кошти з районного бюджету.

Line2

 

Детальніше...

 

ШколаФункціонування закладів освіти

 

 

 

 

 

 

 

Line2

Детальніше...

директор-школи

УВАГА! ВАКАНСІЇ!

Відділом освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації були подані оголошення про проведення конкурсного відборуна заміщення вакантних посад директорів Чорнобаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Чорнобаївської районної ради Черкаської області та Придніпровського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»в районній газеті «Світлий шлях» від 17.05. та 24.05.2018 року.

Line2

Детальніше...

md 1

Відбулися заходи до

Дня захисту дітей

 

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей.

 

 

Line2

 

Детальніше...