Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

boks 1

До Дня Захисника України відбувся відкритий турнір з боксу

 

Відкритий турнір з боксу «Патріот», який проходив у рамках районних заходів до Дня Збройних Сил України, відбувся 8 грудня у приміщенні Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ №2.

Line2

 

Детальніше...

d 1

Навчаються дошкільники

 

 

В кінці листопада 2018 року на базі Чорнобаївського закладу дошкільної освіти «Вишенька» за участю тренера КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти  педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Сіренко А.Є. був проведений тренінг «Формування навичок етикету у дітей дошкільного віку».

Line2

 

Детальніше...

zavСемінар завідувачів ЗДО

 

29 листопада 2018 року на базі Чорнобаївського закладу дошкільної освіти відбулося заняття постійно- діючого семінару завідувачів закладів дошкільної освіти з проблеми впровадження інформаційно – комунікаційних технологій в управлінську діяльність керівника освітнього закладу.

 

Line2

Детальніше...

mk 1

 

Педагогічна майстерня вихователів

 

Цікаво і плідно пройшло засідання педагогічної майстерні вихователів старших-середніх груп за темою:"Створення сучасного предметно-розвивального простору як складової забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти"на базі Чорнобаївського закладу дошкільної освіти «Вишенька».

Line2

Детальніше...

ur 1

Учитель року – 2019

 Педагогічна праця - це єднання професіоналізму та високих душевних якостей.

Щороку у районі проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки у одному з найкращих конкурсів «Учитель року».

Line2

 Це конкурс творчих, інноваційних педагогів, які прагнуть постійного творчого зростання.

 

Детальніше...