Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

 

  ______________________________________________________

 

 

narada 1Нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, медичних сестер, директорів оздоровчих таборів щодо підготовки таборів оздоровлення та відпочинку Чорнобаївського району до нового сезону 2019 року

 

 

Line2

 

Детальніше...

su 1Сузір’я юних талантів Чорнобаївщини - 2019

 

У Чорнобаївській районній державний адміністрації, за традицією, в День вишиванки, 16 травня провели свято вшанування творчо обдарованих дітей «Сузір’я майбутнього-2019».

Line2

 

Детальніше...

                       s 1Відмінник предмету «Захист Вітчизни»

 

     14 травня   на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби в Україні ім. Героя України Генерал-майора І. Момота відбулася церемонія нагородження почесною відзнакою «Відмінник захисту Вітчизни». 

Line2

Детальніше...

ot 1

Показове об’єктове тренування в закладі загальної середньої та дошкільної освіти.

 

7 травня 2019 року на базі опорного закладу освіти з питань цивільного захисту Староковрайській ЗОШ ,за участі директорів- керівників ЦЗ  було проведено показове об’єктове тренування.

 

Line2

 

Детальніше...

dup 1ДЮП

17 квітня в м. Золотоноша відбувся зональний обласний етап фестивалю ДЮП-2019, в якому взяли участь 10 команд, які стали переможцями попереднього відбіркового туру. Серед них наш район представляла команда «Спалах» Богодухівського НВК.

 

Line2

Детальніше...