Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

sem 2

«Педагогічна кав’ярня»

 

04 квітня 2019 року на базі Чорнобаївської ЗОШ №1 проведено районний семінар - практикум «Педагогічна кав’ярня «Вітальня щасливого часу»для вчителів біології та хімії.

 

 

Line2

Детальніше...

fiesta

Народний танцювальний колектив “Фієста” влаштував прощальний концерт для випускників

Яскраве свято музики й танцю подарували чорнобаївцям вихованці Народного танцювального колективу «Фієста» під керівництвом Лариси Тріандафіліді. Таким чином колектив вирішив привітати своїх цьогорічних випускників.

Line2

 

 

Детальніше...

per

Підсумки обласного конкурсу „Збережемо першоцвіти”

Шороку у весняний період проводиться кампанія зі збереження та охорони популяцій ранньоквітучих видів рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

 

 

 

 

Line2

Детальніше...

vr 1

Водні ресурси

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

 

 

 

Line2

Детальніше...

ATO 2

Зустріч з учасниками АТО району

З ініціативи громадського активіста

Гички А. М. 14 березня, в День українського добровольця, у Великобурімській ЗОШ відбулася незабутня зустріч з учасниками АТО району.

 

 

Line2

 

Детальніше...