Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

ot 1

Показове об’єктове тренування в закладі загальної середньої та дошкільної освіти.

 

7 травня 2019 року на базі опорного закладу освіти з питань цивільного захисту Староковрайській ЗОШ ,за участі директорів- керівників ЦЗ  було проведено показове об’єктове тренування.

 

Line2

 

Детальніше...

dup 1ДЮП

17 квітня в м. Золотоноша відбувся зональний обласний етап фестивалю ДЮП-2019, в якому взяли участь 10 команд, які стали переможцями попереднього відбіркового туру. Серед них наш район представляла команда «Спалах» Богодухівського НВК.

 

Line2

Детальніше...

kolegia 04

Виїзне засідання колегії

Партнерство закладів освіти з громадами - запорука позитивного та успішного іміджу закладів освіти Чорнобаївщини.

Сьогодні сучасна школа має давати здобувачам освіти не тільки знання, уміння і навички, а й виховувати соціально адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті.

Line2

Детальніше...

trening 1

Тренінг

 

Для освітян Чорнобаївського району  проведено тренінг «Професійне спілкування як засіб протидії булінгу в педагогічному колективі».  

 

 

Line2

Детальніше...

ip 4

 

Засідання педагогічної вітальні

Цікаво і плідно пройшло засідання педагогічної вітальні вихователів середніх- молодших груп закладів дошкільної освіти району, який відбувся на базі Чорнобаївського закладу дошкільної освіти «Вишенька» 05 квітня 2019 року з проблеми: «Інноваційні підходи до організації фізкультурно – оздоровчої роботи з дошкільниками на заняттях та в повсякденній діяльності».

Line2

 

Детальніше...