Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

IMG 1725

Турнір з міні-футболу «Кубок О.Татаровського»

 

Вже традиційним стало проведення турніру з міні-футболу «Кубок О.Татаровського» приурочений воїнам-інтернаціоналістам, що загинули в Демократичній Республіці Афганістан: Татаровський Олександр уродженець села Богодухівка, Дяченко В.М., Прітченко А.М. - село Степове, Мироненко В.І. – село Лукашівка та Гриценко Б.Д. – село Мала Бурімка.

 Line2

Детальніше...

zno

 

Якість освіти

 

Батьків щорічно цікавить питання, "які школи найкращі?" Самі вчителі та Міністерство освіти подібних рейтингів не роблять. Тому, мабуть, самим об'єктивним варіантом, є обчислення середніх результатів ЗНО.

 

 

 Line2

Детальніше...

«Нехай це буде для дітей….»         IMG 20171002 090341

 

 Напередодні Дня вчителя в Малобурімській ЗОШ І-ІІІ ступенів   завершився ремонт шкільної їдальні. Цього з нетерпінням чекали  82 учні школи, педагогічний та обслуговуючий персонал.

 

 

 

 Line2

Детальніше...

IMG 1194

День працівників освіти

 

28 вересня 2017 року в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти, який щороку відзначається в першу неділю жовтня.

 

Line2 

Детальніше...

IMG 0941Життя – мов спалах

       14 вересня 2017 в Крутьківському НВК відбулася тематична лінійка «Від крові захлинається земля, від болю сльози навертаються на очі», присвячена вшануванню пам’яті воїна-кіборга, учасника АТО, Євгенія Подолянчука.

Line2

Детальніше...

Більше статей...

  1. День знань