Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

З найкращими побажаннями

Начальник відділу освіти Р.В. Піддубна

  ______________________________________________________

 

 

123

Сковородинські навчання

З метою підготовки до відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300 – річного ювілею великого українського мислителя – мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно – освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди Український фонд культури,за підтримки Міністерства освіти і науки України,ініціює запровадження з 2017 року Всеукраїнських Сковоридинських навчань «Пізнай себе»

 Line2

Детальніше...

IMG 1687

Увага конкурс!

 

Розпочато проведення Всеукраїнського літературного конкурсу «Не жартуй з вогнем» серед школярів та молоді віком від 6 до 18 років

 Line2

Детальніше...

IMG 1725

Турнір з міні-футболу «Кубок О.Татаровського»

 

Вже традиційним стало проведення турніру з міні-футболу «Кубок О.Татаровського» приурочений воїнам-інтернаціоналістам, що загинули в Демократичній Республіці Афганістан: Татаровський Олександр уродженець села Богодухівка, Дяченко В.М., Прітченко А.М. - село Степове, Мироненко В.І. – село Лукашівка та Гриценко Б.Д. – село Мала Бурімка.

 Line2

Детальніше...

zno

 

Якість освіти

 

Батьків щорічно цікавить питання, "які школи найкращі?" Самі вчителі та Міністерство освіти подібних рейтингів не роблять. Тому, мабуть, самим об'єктивним варіантом, є обчислення середніх результатів ЗНО.

 

 

 Line2

Детальніше...

«Нехай це буде для дітей….»         IMG 20171002 090341

 

 Напередодні Дня вчителя в Малобурімській ЗОШ І-ІІІ ступенів   завершився ремонт шкільної їдальні. Цього з нетерпінням чекали  82 учні школи, педагогічний та обслуговуючий персонал.

 

 

 

 Line2

Детальніше...