Шановні відвідувачі сайту!


Чорнобай – один з найпотужніших освітянських центрів Черкаської області.

Ви дізнаєтесь про систему роботи у відділі та закладах освіти району. Сподіваємося, що наш сайт стане для Вас надійним супутником у освітянському просторі, інформація буде корисна педагогам, учням та їх батькам.

Ми завжди раді спілкуванню з Вами.

 

 

  ______________________________________________________

 

 

Stepove 1

Вдячність Степівського НВК

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов'язок сім'ї, навчального закладу, влади та громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна, розумна, здорова і красива! Тільки тоді наші вихованці будуть рости щасливими та впевненими у завтрашньому дні, будуть рости на благо України. Це дуже добре розуміють наші благодійники - засновники корпорації «Дніпро», родина Душейків.

Line2

 

Детальніше...

talant3

ny1

 

 

Талант року 2017

 

     19 грудня 2017 року, в День Святого Миколая, в районному Будинку культури проведено щорічну церемонію нагородження талановитих чорнобаївців на святі "Талант року 2017".

Line2

 

Детальніше...

z-1

ny2

 

 

Відкриття оновленого НВК

В переддень святого Миколая-Чудотворця справжнє свято завітало до Жовнинського НВК – після капітального ремонту в школу повернулися її учні та вчителі.

Line2

 

Детальніше...

photo 2017-12-13 12-08-33

Лідер року

13 грудня відбувся ІІ (очний) етап районного конкурсу «Лідер року», учасниками якого були лідери учнівського самоврядування закладів освіти району. Відповідно до Положення про проведення конкурсу «Лідер року», конкурс проходив у ІІ етапи.

Line2

 

Детальніше...

kovray 1

Вдячність

Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи Староковрайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки Народному депутату України Володимиру Володимировичу Зубику за сприяння у виділенні коштів з державного бюджету у розмірі 200 тисяч гривень, Джоболді С.М., голові районної державної адміністрації за виділення коштів з районного бюджету в сумі 30 тисяч гривень, Савченку А.В., голові Староковрайської сільської ради за виділення коштів із місцевого бюджету в сумі 30 тисяч гривень  на виготовлення та заміну металопрофільних теплозберігаючих вікон, дверей, підвісних стель в приміщенні школи.

Line2

 

Детальніше...